01-) Tesis içerisinde; alkol, sigara ve benzeri tütün ürünleri içmek yasaktır. Bu maddeler ancak Zoom Fitness & Health Club tarafından uygun görülen yer var ise, belirlenmiş yerlerde içilebilir.

02-) Tesise silah ve benzeri zarar verebilecek aletler ile girilemez. (Ör: Biber gazı, kesici alet vs.) Ruhsatlı silah olması halinde dahi tesiste silah taşınamaz. Zoom Fitness & Health Club yönetimini belirlediği bir yerde muhafaza edilir.

03-) Üyelerimizin yönetim tarafından belirlenmiş açılış-kapanış saatine uymaları zorunludur.

04-) Sağlığınıza bir zarar gelmemesi veya herhangi bir kazaya mahal vermemek için tesis içerisinde bulunan uyarı levhalarına uyulmalıdır.

05-) Üye, tesiste uygun kıyafetler giymek ve havuzda bone kullanmak zorundadır. Tesiste daima uygun spor kıyafetleri(T-shirt , sweetshirt, eşofman, spor şortu, spor çorap, spora ayakkabı) giyilmelidir. Islak zemin kıyafetleri ile (havlu, peştamal, bornoz, mayo, terlik) egzersiz alanlarına girilemeyeceği gibi, egzersiz kıyafetleri ile de ıslak zemin alanlarına girilemez. Zoom Fitness & Health Club belli tipteki egzersiz kıyafetlerini onaylama ve uygun olmayan kıyafetlere izin vermeme hakkını saklı tutar.

06-) Üye, tesisin içerisinde düzeni bozmayacak şekilde, iyi niyetle davranmak, tesis kurallarına uymak, başkalarını engelleyici ve rahatsız edici hal ve davranışlardan kaçınmakla yükümlülüğündedir. Tesiste yüksek sesle konuşmak, kaba/argo kelimeler kullanmak, diğer üye, konul veya çalışanları tahrik etmek, onların haklarını ihlal etmek veya çalışanlarına engel olmak, ahlak kurallarına aykırı davranmak, aletlerin yerlerini değiştirerek, aletleri tesisin izin vermediği şekilde kullanmak genel düzeni bozucu niteliktedir.

07-) Üye, tesisin faaliyet gösterdiği alanların dışında, tesisin bağlı bulunduğu işletmenin; yönetim, güvenlik ve diğer kurallarına, uyarı levhalarına ve görevlilerin ikazlarına uymak zorundadır. Bu kural ihlali, tesis kurallarının ihlali ile aynı anlamı taşımaktadır.

08-) Üyenin, tesis içerisinde Zoom Fitness & Health Club’ten yazılı izin almaksızın, herhangi bir amaç ve herhangi bir ürün/hizmet/tanıtım, satış yapması yasaktır.

09-) Üye, tesise ait olup ve üyelerin, konuların kullanımına sunulmuş olan havlu, bornoz, peştamal, terlik, sabun, şampuan ve benzeri eşyaları tesis dışına çıkartamaz.

10-) Tesis havluları sadece baş ve vücut kullanımı içindir. Genel ve özel hijyen kuralları dikkate alınarak, havluların yerlere atılması/konulmaması gerekmektedir.

11-) Zoom Fitness & Health Club, organizasyon olması durumunda kapalı ve açık havuzu belirli saatler aralığında kullandırmama hakkını saklı tutar.

12-) Havuz ortam ve su sıcaklığı uluslararası standartlara göre belirlenmiştir. Bu nedenle üye tarafından değişikliği talep edilemez.

13-) Tesisteki özel aktiviteler, (özel antrenör, özel dersler, masaj, cilt ve vücut bakımları, plates reformer, kese gibi ) üyelik ücreti dışındadır ve ekstra ücrete tabidir.

14-) Tesise 15 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri olmadan giremez. Üye, çocuğu için tesise bakıcı, şoför getirmesi halinde, durumu yazılı olarak yönetime bildirecektir. Bakıcı yâda şoför, tesiste yönetimin belirlediği yerde üyenin çocuğunu bekler ve bu süre içerisinde tesisi kullanamaz.

15-) Çocuk odasında 3 ila 10 yaş arası çocuklar faydalanabilir. Çocuk odasında faydalanma süresi haftanın 6 günü olup günlük en fazla 3 saattir.

16-) Tesiste masaj, kese ve bireysel derslerde rezervasyon sistemi uygulanır. Kişisel bakım alanları masaj odaları ve Türk hamamı önceden rezerve edilir ise, diğer üyeler rezerve edilen saatler arasında bu bölümleri kullanmaz.

17-) Üye, tesis ve personel ile ilgili tüm şikâyet/görüşlerini kişisel ve özel olarak, bizzat tesis müdürüne yapmak zorundadır.

18-) Zoom Fitness & Health Club, otoparkta park edilmiş üye ve misafir araçları ile bu araçlarda bırakılan veya unutulan eşyalar ile soyunma odalarında bırakılan veya herhangi bir yerde unutulan eşyalar konusunda bir sorumluluk kabul etmemektedir. Üyeler, kişisel eşyalarını ya da değerli eşyalarını kendilerine tahsis edilen kişisel dolaplarda saklamak zorundadır.

19-) Üyeler tesisten ayrılırken, soyunma odalarında yer alan dolaplardaki eşyaları almak ve dolabı kilitsiz bırakmak zorundadır. Kilitli olarak bırakılan dolaplar Zoom Fitness & Health Club yetkilileri tarafından açılacak ve dolap içerisindeki eşyalardan Zoom Fitness & Health Club sorumlu tutulmayacaktır.

20-) Bu üyelikten sadece üye yapılan şahıs faydalanabilmektedir.  Üye haricinde eş, çocuk ve akrabalar günlük giriş ücretine tabii olmaktadır.